Fio banka nabídne dvě varianty hypoték. Jaké?

S čím je spojena hypotéka? Samozřejmě s cestou k našemu dokonalému bydlení. Málokdo ho totiž může financovat z vlastních zdrojů a tak tato možnost financování přijde maximálně vhod.

Podíváme-li se na hypotéku konkrétně, je to samozřejmě zajímavý úvěrový produkt, který se pyšní nízkým úrokem, poměrně snadnými podmínkami získání, nebo vysokými částkami. Ty mohou jít až do desítek milionů, s ohledem na cenu nemovitosti, na kterou Fio banka půjčuje. Zapomínat nesmíme ani na to, že hypotéka může být využita nejenom na standardní koupi domu nebo bytu. Za peníze si můžeme vlastní dům postavit, nebo i zrekonstruovat.

Jako standard má Fio banka klasickou hypotéku

Začneme klasikou, kterou je standardní hypotéka. Ta se váže právě k možnosti financovat koupi, stavbu, ale i rekonstrukci. V rámci hypotéky nabídne banka možnost získat až 10 milionů korun s možností splácet danou půjčku po dobu pěti až deseti let. Stejně tak potěší Fio banka i tím, že takto financovat lze až 85 procent hodnoty celé nemovitosti. Jako klienti máme na výběr z několika dob konkrétní fixace, která se může pohybovat od jednoho do pěti let. Požádat navíc nemusíme sami, jelikož můžeme mít i tři spolužadatele.

Alternativou je u Fio americká hypotéka

Tento pojem již řada z nás zcela určitě několikrát slyšela. I ten se týká úvěrového produktu, u kterého hraje roli také nemovitost. Zajímavostí však je, že právě tou je třeba ručit. Výhody této možnosti jsou zřejmé a týkají se hlavně toho, že získané peníze můžeme využít na cokoliv. Tím tedy Fio nabídne možnost získat zajímavou neúčelovou půjčku vysoké výše. Podíváme-li se na dostupné částky konkrétně, není problém získat až 7 milionů korun. Splátky si lze rozložit až na 20 let a konkrétní úrokovou sazbu zafixovat třeba na celých 5 let. Na co poté peníze využijeme konkrétně, to je skutečně jenom na nás samotných.