GE Money a její nabídka kreditních karet

Nejsou to jenom karty debetní, které vám může GE Money nabídnout. Jsou to i karty označení jako kreditní, které mohou sloužit třeba jako finanční rezerva, tak i prostředek k pohodlným nákupům.

Kreditní karta je zajímavá v tom, že není vázána k vašemu bankovnímu účtu. Je vytvořený úvěrový limit, ze kterého tato karta jednoduše čerpá. Výhodou tohoto čerpání může být třeba bezúročné období až po dobu tří měsíců. Stejně tak jsou ke kreditním kartám dostupné i další produkty, jako je třeba pojištění proti krádeži, stejně jako pojištění vyčerpání konkrétní částky na vaší kartě.

Čím je kreditní karta GE Money zajímavá?

Několik výhod jsme si již zmínili. Pojďme se však podívat i na další, které nám mohou pomoci v rozhodování o tom, zda kartu vezmeme, nebo nikoliv. Velkým pozitivem jsou odměny, kdy lze získat v rámci sítě bene+ až 30 procent zpět ze svých nákupů. Stejně tak potěší i informace, že vám GE Money dokáže kartu vystavit okamžitě, tedy na počkání. Podmínky získání jsou přitom velmi jednoduché. Stačí plnoletost, trvalé bydliště na území České republiky a dále také nutnost mít trvalý zdroj příjmů. Poté je vaše žádost vyhodnocena a karta může být vaše.

Jaký typy karet GE Money Bank nabídne?

I když o kreditce mluvíme jako o jednom jediném produktu, není to tak. V rámci aktuální nabídky je možné získat několik typů karet. Ty se mohou lišit jak výhodami, tak mohou plně odpovídat třeba našim konkrétním potřebám nebo požadavkům. V tomto směru má GE Money Bank jako základ kartu s označením MoneyCard. Jsou ale i možnosti další, jako třeba MoneyCard Gratis, stejně jako karty zlaté nebo stříbrné. Pro konkrétní možnosti právě pro vás je dobré informovat se právě u banky. Stejně jako je možné se u ní informovat na konkrétní limity, které vám budou schváleny a na základě kterých budete vědět, co vše si lze s kartou dovolit.