Hypotéka mBank pomůže splnit sen o vlastním bydlení

Že tato banka nabídne klasické půjčky, to není žádnou novinkou. Dodat ale musíme, že se specializuje také na hypotéky. A co v rámci těchto nejvyužívanějších úvěrových produktů nabídne? Zjistěte to!

Hypotéky jsou dnes nejlepší cestou k tomu, jak si splnit sen o vlastním bydlení. Jsou dobře dostupné, jsou výhodné a nabídnou peníze jak na koupi nebo stavbu, tak třeba i na rekonstrukci domu nebo bytu. Tomu vyhovují i ty, které nabídne mBank. Zmapujeme-li si všechny dostupné produkty, nesmíme zapomenout ani na ty doplňkové. Mezi jeden z nich patří třeba takzvaná Light hypotéka, která má tříletou fixaci a úrok od 1,69 procenta. Druhým doplňkovým produktem je refinancování hypotéky. To je určené k tomu, kdo si chce svou stávající přesunout k této bance a tak si ji zvýhodnit.

Klasická mBank hypotéka nabídne hlavně nízký úrok

Ten je rozhodně lákadlem číslo jedna. Podíváme-li se na konkrétní hodnotu, potom je aktuálně nastavena na 1,69 procent ročně. A to už je dobrý argument, proč by nás měla mBank hypotéka zajímat. Potěší ale i jinými možnostmi úspor. Jak vyřízení, tak i poskytnutí je totiž zdarma. Stejně tak je zdarma i poskytnutí klasického a úvěrového účtu, nebo možnost mimořádných splátek. Zdarma jsou ale také elektronické výpisy, díky kterým máte vždy jasný přehled o tom, jak na tom aktuálně jste. Příjemným bonusem navíc je také rychlé a jednoduché vyřízení.

I americká hypotéka může být prostřednictvím webu mBank.cz nabízena

Druhým zajímavým úvěrovým produktem v oblasti hypoték je ta americká. V čem je vlastně jiná? Hlavně v tom, že se jedná o neúčelový úvěrový produkt. Získané peníze tedy můžete využít dle svého uvážení. Navíc není třeba dokládat faktury jiné účtenky. I zde platí, že je vyřízení, stejně jako poskytnutí zcela zdarma. Kdo si chce požádat, měl by navštívit web mBank.cz, kde si lze nejprve snadno spočítat výhodnost. S tou je spojeno i to, že je zde garance úrokových sazeb, a to po dobu 30 dní od podepsání žádosti o hypotéku.