Jak si u Airbank otevřít spořicí účet?

Chcete bezpečně zhodnocovat své peníze a láká vás nabídka právě této banky? Pokud ano, přinášíme vám návod, jak si jednoduše a rychle můžete otevřít jeden z klíčových produktů, kterým je spořicí účet.

Proč spořit tímto způsobem? Jelikož máte jistotu toho, že o vklad nepřijdete a budou vám pravidelně připisované úrokové sazby. Ty navíc budou vždy patřit mezi TOP3 na našem trhu. Takto mohou být úročeny i sumy do výše jednoho milionu korun. To vše jsou výhody, které Airbank v rámci svého spořicího účtu může nabídnout. Chcete-li si ho otevřít, přichází další pozitiva. Podívejme se na ně.

Airbank nabídne klasickou metodu – na pobočce

Začít je rozhodně třeba metodou klasickou, mezi kterou patří možnost jednoduchého založení na pobočce. Tam lze přijít s doklady totožnosti a s vaším požadavkem. Během pár minut bude sepsána smlouva a daný spořicí účet bude sjednán, aktivován a otevřen. Poté už je jenom na vás, kolik peněz na něho vložíte a jak budete finance zhodnocovat. Důležité je dodat, že vám Airbank umožní spořit nejenom v tuzemské měně, ale i ve dvou dalších. Máte-li tento požadavek, není problémem otevření vašeho bankovního účtu jak v dolarech, tak i v eurech. Samozřejmě za stejných podmínek, jako je tomu u CZK.

Airbank internet banking není jedinou online cestou

Jak asi tušíte, druhou možností je online prostředí. Stačí jednoduše vyplnit potřebný formulář, který touto cestou také odešlete. Ten je pro klienty dostupný v rámci aplikace Airbank internet banking, stejně jako pro nové klienty na standardních webových stránkách. Jakmile je odeslán, dojde k jeho zpracování a k tomu, že ho banka vytiskne a nechá ho doručit k podpisu. A to dvěma způsoby. Buď to může být standardní poštou, nebo to může být také kurýrní službou. V obou případech je dbáno hlavně na rychlost a jednoduchost.