Jaké možnosti půjček nabídne KB?

Jít do banky můžeme z několika důvodů. A to jak s požadavkem na založení účtu, tak i s požadavkem na získání peněz. Podívejme se proto na to, jaké půjčky má aktuálně k dispozici vyhledávaná KB.

Samozřejmě možnosti půjček jsou u bank jako takových velmi zajímavé. A to jak pro velikosti dostupných částek, tak i pro možnosti získat zajímavé úroky. Jelikož s Komerční bankou souvisí i společnost Essox, musíme zmínit i její nabídku. Ta je jasně specifikované, jelikož cílí na klienty, kteří hledají spotřebitelské úvěry. Pokud si tedy chcete koupit zboží nebo služby na splátky, je tato cesta v rámci bankovní nabídky tou nejlepší, jakou lze zvolit. Půjčit si lze ale i klasicky. Tedy peníze, které nejsou omezeny účelem.

Klíčový produkt u KB? Osobní úvěr

Ten je k dispozici každému, kdo potřebuje peníze na cokoliv. Jistotou je možnost snadné žádosti, kterou provedete online. Jako klienti banky přes své internetové, nebo mobilní bankovnictví. Kdo u KB účet nemá, použije standardní internetové stránky. To nejzajímavější na samotném úvěru jsou jistě dostupné částky. Ty začínají na sumě 30 000 Kč a končí až na možnosti půjčit si 2 500 000 korun českých. Samotné splátky lze rozložit na dobu 6 let. Co banka požadovat nemusí, to je zajištění, nebo ručitel. Vše je individuální.

Komerční banka nabídne i Optimální půjčku

Druhým úvěrovým produktem je takzvaná Optimální půjčka. Ta do tohoto segmentu spadá také, i když sama o sobě není úvěrem jako takovým. Jedná se spíše o možnost konsolidace. Tedy o spojené aktuálních úvěrových produktů, které chcete zvýhodnit. K tomu vám ale Komerční banka nabídne možnost získat peníze i takzvaně navíc. A proto do segmentu úvěrů tento produkt patří. Možnosti částek jsou stejné jako v předchozím případě, pouze splatnost je delší – až 10 let. I zde je jistotou rychlé vyřízení, stejně jako možnost konsolidovat celou řadu úvěrových produktů.