Víte, že Equa bank nabídne i specifické typy hypotéky?

Jak vypadá hypotéka a co může nabídnout, ví jistě každý. Tu standardní samozřejmě Equa bank také nabízí. Mimo to má ve svém portfoliu také několik specifických variant, které je dobré znát také.

Začneme-li nejprve možností klasické hypotéky, potom nesmíme zapomenout na několik výhod. Je to nízká úroková sazba, stejně jako rychlé a jednoduché získání, nebo splátky v rozmezí až 35 let. Pozitivem je také její využití na stavbu, na koupi nemovitosti, ale i na rekonstrukci nebo na cokoliv. Vše doplňuje i možnost refinancování – pro toho, kdo již hypotéku má a využívá ji. A co kromě základu můžeme získat dále?

U Equa bank je k dispozici i hypotéka bez dokládání příjmu

Stejně jako mohou existovat půjčky bez dokládání příjmu, mohou existovat i hypotéky. Ty jsou ideální jak pro nezaměstnané, tak i pro osoby bez doložitelného příjmu. To může být z jakéhokoliv důvodu. Stejně tak se hodí i podnikatelům s vysokými náklady. Hodí se ale i tomu, kdo příjem prozrazovat zkrátka nechce. V takovém případě se Equa bank bez této informace snadno obejde a hypotéku poskytne. Důvod je jasný. Jelikož zde hraje hlavní roli právě nemovitost, je ona použita jako forma nezbytného ručení. I zde je možná i forma refinancování, nebo využití úvěru na cokoliv – bez dokládání účelu.

Vaší osobě se nemusí přizpůsobovat jenom bankovní účty

Pokud jste již s bankou přišli do styku, jistě se to týkalo základního produktu. Tedy účtů. I zde jste jistě byli překvapeni, jak se vám mohou bankovní účty přizpůsobit. A totéž může platit i u hypoték. Konkrétní příklad? Takzvaná FIT hypotéka. Ta je charakteristická tím, že se přizpůsobuje vaší úvěrové a finanční historii. A to bez ohledu na to, zda je pozitivní nebo negativní. Třetí specifickou hypotékou je opět konsolidace. Zde ale platí, že konsolidujeme naše klasické půjčky, ale ručíme za nový úvěr nemovitostí.