Zajistěte se u ČSOB i do budoucna. Jak?

I když si aktuálně žijete poměrně dobře, nemusí to znamenat, že to tak bude i v budoucnu. Je proto dobré myslet na budoucí roky a zajistit se. Jak? Třeba pomocí několika produktů, které nabídne ČSOB.

Když o budoucnosti mluvíme, rozhodně musíme začít jedním z nejdůležitějších a jedním z nejvyhledávanějších produktů poslední doby. Podíváme-li se na to, jaký to je, jde o penzijní připojištění. To je cestou, díky které nás může banka zajistit na naše stáří. Kromě klasického důchodu tak budeme pobírat také částky z našich naspořených peněz. Volba ideální jak pro ty, kteří se chtějí mít v důchodu dobře, tak i pro ty, kteří jsou odpovědní.

S ČSOB lze myslet i na zabezpečení vaší rodiny

Každý dá za pravdu tvrzení, že stát se dnes může skutečně cokoliv. Nic neobvyklého není třeba těžký úraz, vlivem kterého již nebudeme moci vykonávat baši práci. Výjimkou nejsou ani úrazy, kde je důsledkem invalidita nebo dokonce smrt. Proto je dobré myslet v tomto případě na zabezpečení naší rodiny. To nám pomůže řešit životní pojištění, které ČSOB také nabídne. Jde o kombinaci jak úrazové pojistky, tak i spořicího produktu, díky kterému může být naspořená částka následně využita naší rodinou k tomu, aby přečkala všechny nepříznivé situace, které existují.

S CSOB lze zplánovat i lepší bydlení

Nemusí to být jenom negativa, která nás mohou v budoucnu potkat. Mohou to být i pozitiva spojená třeba se založením rodiny. I zde je tedy dobré vědět, jak konkrétně nám může CSOB pomoci. Kromě financování našeho bydlení je dobré myslet již nyní na produkty, díky kterým si do budoucna peníze naspoříme. Jde o stavební spoření. Zde se nenechte zmást názvem produktu, jelikož naspořené peníze je možné využít na cokoliv. Určitě není třeba je utrácet jenom v souvislosti s koupí, stavbou, nebo s plánovanou rekonstrukcí domu či bytu.