Home Credit nabídne účelové i neúčelové půjčky

Když se rozhodnete půjčit si u společnosti Home Credit, máte možnost vybírat z několika typů půjček. Rozdělme si je tedy do dvou hlavních skupin. A to na ty účelové a neúčelové. Pojďme se na ně podívat. Než si zmíníme konkrétní varianty, je třeba udělat si jasno v tom, co dané názvosloví znamená. Pokud mluvíme o účelových půjčkách, potom máme na mysli takové, u kterých musíme peníze utratit jenom za určité zboží nebo služby. A to nám daná společnost řekne. Pokud ale mluvíme o půjčkách neúčelových, je jenom na nás samotných, za co budou peníze utraceny. Samozřejmostí je, že následně nemusíme dokládat ani faktury.

Jaké účelové půjčky má Home Credit k dispozici?

Možnosti jsou aktuálně hned dvě. To první je cesta, kdy se rozhodneme koupit si na splátky automobil, a to buď nový, nebo užitkový. V obou případech můžeme společnost Home Credit požádat o půjčku, kterou budeme koupi daného dopravního prostředku financovat. A to i s možností nulové akontace, stejně jako s možností koupit si motocykl. Dále lze jít ještě druhou cestou, která souvisí s nákupem zboží na splátky. To si můžeme koupit cokoliv do bytu či na zahradu, stejně jako to může být mobil, dovolená, ale stejně tak není problémem si tímto způsobem třeba financovat koníčky.

Neúčelové půjčky HomeCredit bývají oblíbenější

Druhá cesta vede přes úvěry neúčelové. Ty jsou oblíbenější proto, že zde nemusíme dokládat, na co peníze využijeme. Je to buď klasická hotovostní půjčka, nebo je to kreditní karta. V obou případech tak dostáváme peníze, v jejichž útratách nejsme nijak omezováni. První možnost se hodí ve chvíli, kdy plánujeme větší investici. Druhá zase v situaci, kdy si chceme usnadnit nákupy, nebo hledáme finanční rezervu. Nutno dodat, že u HomeCredit patří mezi neúčelové úvěry také spojení našich stávajících půjček. To je určeno tomu, kdo už několik úvěrových produktů má, ale má zájem o jejich poměrně zajímavé zvýhodnění.