Jak lze splatit půjčku Crediton?

Berete si půjčku Crediton? Rozhodně je to dobrá volba, protože v segmentu mikropůjček patří tento poskytovatel k nejzajímavějším. Jak ale danou sumu splatit? To vám samozřejmě dokážeme poradit. Nejdůležitější je pro vás termín splatnosti. Určitě nejde o žádné tajné nebo neznámé datum. A to z toho důvodu, že si sami při žádosti zvolíte, na jak dlouho chcete dané peníze mít. Jakmile se termín blíží, už je třeba začít myslet na to, že bude nezbytné peníze poslat. Jakými způsoby to udělat a jaké bankovní účty využít? Na to máme odpovědi.

Crediton se pyšní několika bankovními účty

Dnes má tento nebankovní poskytovatel své účty v celkem pěti největších, nejznámějších a nejpoužívanějších bankách u nás. To je pro vás velmi dobrá zpráva, jelikož převod nemusí trvat déle, než pár vteřin. Stačí jenom to, abyste posílali na to číslo účtu, které je vedeno u banky, jakou máte i vy. Dalším důležitým postupem je nezapomenout na správný variabilní symbol. Jeho konkrétní hodnota je u Crediton poměrně jednoduchá. Není to žádné neznámé číslo, nebo různě generovaný kód. Jedná se totiž o vaše rodné číslo. Samozřejmě v jeho plném tvaru, pouze je uvedeno bez mezer a jakýchkoliv lomítek. Jedině tak máte jistotu, že peníze přijdou správně.

Účty najdete na Crediton.cz

Konkrétní čísla účtu najdete snadno. Buď jsou uvedeny klasicky na webu, nebo je najdete třeba ve vašem uživatelském profilu. Tedy na webu Crediton.cz. Důležité jen zde dodat také informaci o tom, že bankovní převod není jedinou cestou ke splacení půjčky. Zvolíte-li konkrétní banku, máte možnost toho, se můžete zastavit na pobočce a peníze zde vložit hotově. Ani tím ale možnosti nekončí, jelikož v úvahu padá také složenka – tedy poštovní poukázka. Zde však počítejte s tím, že může trvat i několik dní, než peníze přijdou, kam mají. A to nemusí být s ohledem na splatnost žádoucí.