Jakou formou vám Provident předá peníze?

Když potřebujeme půjčku, často volíme nebankovní společnost. Jednou z takových je i Provident. Tento poskytovatel je zajímavý hlavně pro možnosti, jakými nám může předat peníze. Jaké to jsou? Než se podíváme na konkrétní varianty, je třeba říci, že se v tomto směru nijak neliší to, o kolik si můžeme požádat a také kolik peněz můžeme získat. V obou případech tak může být tou nejnižší částkou suma 2 000 Kč a tou nejvyšší poměrně zajímavých 80 000 korun českých. O ty si lze požádat buď online, nebo také druhou oblíbenou variantou, a to telefonicky. V obou případech tedy z pohodlí domova.

Provident umí nabídnout hotovost

I když to není na bankovním trhu příliš obvyklé, nezapomínejme na to, že tento poskytovatel nám dokáže nabídnout hotovostní půjčku. Tedy peníze, které nám jsou předány na ruku. Výhodou je, že není třeba kamkoliv chodit, jelikož v tomto směru k nám Provident I když to není na bankovním trhu příliš obvyklé, nezapomínejme na to, že tento poskytovatel nám dokáže nabídnout hotovostní půjčku. Tedy peníze, které nám jsou předány na ruku. Výhodou je, že není třeba kamkoliv chodit, jelikož v tomto směru k nám.

Provident kalkulačka vám umožní spočítat si i půjčku bezhotovostní

Ta je samozřejmě druhou variantou, která se dnes nabízí. Je spojena s možností, že si můžeme celkem snadno a jednoduše požádat o půjčku bezhotovostní. Tedy o částku, která nám není předána hotově, ale je zaslána na náš bankovní účet. A o tom, jak bude výhodná, nás přesvědčí Provident kalkulačka. Je totiž třeba říci, že i když tato cesta trvá déle, je zde výhoda toho, že je tato varianta mnohem výhodnější, než ta hotovostní. A to jak s ohledem na úrokové sazby, tak samozřejmě také s ohledem na to, jak velké bude RPSN. I zde platí, že na co peníze využijeme, to je jenom na nás samotných.