Noví klienti si u Ferratum půjčí zdarma

Úroky jsou u půjček tím nejdůležitějším, na co bychom měli při výběru hledět. Právě ony určují, jak bude půjčka výhodná nebo nevýhodná. V tomto směru potěší Ferratum nabízející půjčku zdarma. Než se podíváme na konkrétní charakteristiku toho, kdo ji může získat, je třeba říci, u jakého úvěrového produktu je dostupná. Jedná se o takzvanou mikropůjčku. Tedy půjčku před výplatou, v rámci které si můžeme požádat o částku až 10 000 Kč, kterou můžeme mít až 45 kalendářních dní. Na co dané peníze využijeme, to je jenom na nás samotných. Mluvíme totiž výhradně o úvěru neúčelovém.

Kdo si u Ferratum může půjčit zdarma?

Odpověď na danou otázku je jednoduchá. Požádat si o půjčku zdarma může každý, kdo si u tohoto poskytovatele požádá poprvé. Pokud jste u společnosti Ferratum ještě žádnou půjčku neměli, je tato možnost přímo pro vás. Dobrou zprávou je, že v daném ohledu není třeba splňovat jakékoliv další podmínky, nebo nezbytnosti. Zkrátka jenom podáte žádost a vyplníte formulář. V rámci samotné žádosti bude také jasně viditelné to, že úroková sazba, stejně jako RPSN bude nulové. To znamená, že nezaplatíte absolutně nic navíc.

Kolik peněz zdarma nám Ferratum nabídne?

Již víme, jak si o půjčku zdarma požádat a kdo tak může učinit. Co ještě nevíme, to je informace o tom, kolik si lze půjčit. I suma je poměrně zajímavá. Jelikož mluvíme o segmentu mikropůjček, tak limit na půjčku zdarma jsou poměrně běžné a pro mnohé praktické tři tisíce korun. Délka splatnosti, která je v rámci této promoakce k dispozici, je 30 kalendářních dní. Pokud vám tedy tako kombinace vyhovuje, je Ferratum půjčka ideální možností, jak získat takový úvěr, který budete moci skutečně označit jako takový, který je na současném trhu tím nejvýhodnějším. Nezaplatíte totiž ani o korunu navíc. A o to by mělo každému žadateli jít především.