Vyhlížejte Vánoce bez obav s novým Cetelem Express úvěrem!

Kdo vymyslel takový nesmysl, že Vánoce jsou svátky klidu? Většina českých rodin naopak těsně před nimi zažívá pořádně hektické situace, přičemž se rozhodně nejedná jen o to, kolik se bude péct druhů vánočního cukroví. Vše je stále dražší a koupit za hotové peníze pěkný dárek není žádná legrace. Naštěstí je tu možnost nakupovat na splátky, přičemž u společnosti jako je Cetelem skoro nic nepřeplatíte. Váš finanční rozpočet tak zůstane stabilní a vyhlédnutou věc si můžete odnést ihned domů!

Na splátky můžete nakupovat u více než 4 500 smluvních prodejen a e-shopů Cetelem!

Pokud se rozhodnete k nákupu na splátky, stačí, když si svoji prodejnu jednoduše vyhledáte podle kategorie zboží. Ještě před cestou do obchodu si pro jistotu ověřte, zda splňujete podmínky k žádosti o úvěr. Musíte být plně svéprávní, mít zajištěn pravidelný a trvalý zdroj příjmů a nebýt ve zkušební či výpovědní lhůtě. Tak málo stačí! S sebou si pak vezmete potřebné doklady a hurá do prodejny, kde sepíšete svoji žádost o úvěr. Pokud dojde k jejímu schválení, podepíšete návrh úvěrové smlouvy, složíte přímou platbu a již si vyhlédnutý výrobek můžete odnést domů! Následující měsíc pak od vás bude Cetelem očekávat, že začnete splácet.

Nákup na splátky si můžete sjednat na cetelem.cz i z pohodlí domova

Zdá se vám výše nastíněná možnost příliš zdlouhavá? V tom případě si můžete na cetelem.cz sami nastavit splátky podle vašich představ a následně vyplnit elektronickou žádost. Do půl hodiny budete vědět, jestli jste podmínky splnili. Poté obdržíte na svůj telefon SMS kód, s nímž vyrazíte do prodejny. Zde již jen podepíšete návrh smlouvy o úvěru a předložíte požadované doklady. Nemusíte se bát, že nezískáte dostatek financí. Rozmezí úvěrů je totiž mezi 2 500 – 200 000 Kč, za určitých okolností dokonce sami na začátku nemusíte zaplatit vůbec nic!