O nás

Proč si půjčit právě u nás? Jelikož jsme na současném bankovním a nebankovním trhu tou nejlepší volbou. Pojďte spolu s námi zjistit, proč tomu tak je a proč je naše půjčka opravdu ta nejlepší.

Spolupracujeme s řadou poskytovatelů

To nám dává velkou konkurenční výhodu v tom, že jsme schopni nabídnout peníze nejenom v různých hladinách, ale hlavně můžeme nabídnout nejvýhodnější úrokové sazby. Navíc naši zkušení poradci jsou zde proto, aby vám v rámci žádosti předložili několik možností konkrétních půjček, ze kterých si již jednoduše vyberete přesně tu svou.

Nabídneme půjčku skutečně každému

Naší hlavní výhodou je i to, že se nezaměřujeme jenom na určitý segment půjček, tedy jenom na určitý segment klientů. Jsme schopni vyhovět opravdu každému. Ať už je to osoba nezaměstnaná, problémový klient, student, důchodce, nebo matka na mateřské dovolené, u nás půjčku bez problémů získá. A tím se lišíme od řady ostatních.

Jednáme s vámi vždy na rovinu

Chceme, aby naši klienti byli vždy spokojeni. I proto i s vámi budeme jednat vždy na rovinu. A co to znamená? Třeba fakt, že už během žádosti, tak kdykoliv později budete přesně znát charakteristiku půjčky, budete vědět kolik a na kdy si peníze berete, nebo jak je to se splátkami. To vše je doplněno i skutečně jednoduchou smlouvou.

Jsme odpovědní

Nechceme, aby vás naše půjčky dostaly do velkých finančních problémů. I proto ctíme náš kodex odpovědného půjčování. Díky tomu tak máme jistotu v tom, že naše půjčky primárně dobře použijete a nebudou vám velkou finanční komplikací do budoucna. A to vede i k tomu, že se tak stanete naším spokojeným klientem, který nás vyhledá i v budoucnu. I na tom stavíme naši nabídku, které můžete využít i vy. Neváhejte a požádejte si o takovou půjčku, kterou potřebujete. Stačí na to jenom pár minut vašeho času a peníze budou vaše.