Otázky a odpovědi

Máte otázky k naší půjčce nebo nabídce? Pokud ano, kontaktujte nás, nebo si přečtěte několik odpovědí na ty, na které se klienti ptají nejčastěji. Jistě zde najdete i tu svou.

Kolik vaše půjčka nabídne?

Naše částky pokrývají skutečně široké možnosti toho, kolik můžete jako klienti potřebovat. Ta nejmenší půjčka se drží na hodnotě pod 4 000 Kč. Získat lze ale i sumy v řádech tisíců nebo desetitisíců. Dále nabízíme i možnost půjčit si nejenom statisíce, ale i nejvyšší sumu, která je celé 3 000 000 Kč.

Kdo si může o půjčku požádat?

Opravdu každý, kdo o ni projeví zájem. A to z toho důvodu, že spolupracujeme s řadou poskytovatelů a tak můžeme vyhovět opravdu každému. Můžete tak být zaměstnanec a podnikatel, můžete být nezaměstnaný nebo problémový klient, ale stejně tak i student. Nezavíráme však dveře ani před lidmi v důchodu, nebo matkami na mateřské dovolené.

Jaké jsou podmínky půjčky?

Velmi jednoduché. Hlavní podmínkou je především vaše plnoletost a následné vyplnění online žádosti. Tou vás provede náš poradce, který následně vybere produkty určené přímo pro vás. Z těch si vyberete ten pravý. U řady z nich není třeba dokládat ani příjem, ani není nahlíženo do registrů, nebo není ověřována bonita.

Za jak dlouhou je půjčka vyřízena?

Třeba i do pár minut. V tomto směru záleží hlavně na konkrétním úvěrovém produktu, který si berete. Nemějte však obavy. I my chceme, aby k vám půjčka dorazila co nejrychleji a tak je náš proces vyřízení nejenom benevolentní, ale také rychlý.

Na co je možné využít peníze?

Na cokoliv. Takto jednoduchou odpověď na vaši otázku máme. Nechceme vás nijak omezovat v tom, za co peníze využijete. Stejně tak po vás nechceme ani to, abyste nám dokládali jak informace, tak třeba i účtenky, nebo faktury. I to je jeden z důvodů, proč patříme mezi jednu z nejlepších možností na trhu. Sami se přesvědčte proč.