Vyřízení půjčky

Chcete vědět, jak u nás probíhá vyřízení půjčky? Podívejte se na jednotlivé kroky, které vás jistě přesvědčí o tom, jak je žádost právě u nás nejenom jednoduchá, ale jak je také velmi rychlá.

Žádost o půjčku vám pomůže projít náš poradce

Prvním nezbytným krokem je určitě žádost o půjčku, kterou budete muset vyplnit. V tomto směru se není třeba bát, jelikož vše zvládnete online, z pohodlí vašeho domova. Navíc vás naše půjčka potěší tím, že vás celou žádostí provede náš poradce. Ten vám dá v konečné fázi vybrat přesně takový úvěr, který vyhovuje nejenom vašim požadavkům, ale také tomu, co jste v žádosti uvedli.

Jednoduchý a rychlý proces schválení

Jakmile je půjčka vybrána a žádost oficiálně odeslána, může již dojít k samotnému schvalovacímu procesu. Zde se není třeba bát žádných složitostí. Vše máme nastaveno tak, aby to i pro vás bylo co možná nejjednodušší a také nejrychlejší. Jsou případy, kdy po vás nebudeme chtít ani příjem, ani nebudeme nahlížet do registrů, stejně jako vše zvládneme vyřídit z pohodlí vašeho domova, bez papírování. Hotovo tak může být do několika minut.

Půjčka odchází na váš účet

Jakmile je žádost schválena a jsou vyřízeny všechny nezbytné formality, jsou peníze odesílány na váš bankovní účet. A to v co nejrychlejším termínu. Jakmile dorazí, je samozřejmě jenom na vás, na co je použijete. Pyšníme se tím, že naším produktem je neúčelová půjčka a tak je opravdu pouze na vás samotných, za co peníze utratíte.

Jsme tu pro vás

Zakládáme si na tom, abychom s našimi klienty udržovali stále velmi profesionální vztah. I proto jsme zde pro vás i po dobu, kdy půjčku splácíte. Pokud se dostanete do jakýchkoliv problémů, kontaktujte nás a můžeme se je pokusit vzájemně vyřešit k oboustranné spokojenosti. I to je součást průběhu vyřízení naší půjčky, jelikož souvisí s tím nejdůležitějším, a to splátkami.